• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
RAGNAR FC 2-3 The Kamar's
Süper Lig
11 Ocak 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

BİR GERİ DÖNÜŞ HİKAYESİ: THE KAMAR'S

BİR GERİ DÖNÜŞ HİKAYESİ: THE KAMAR'S 12.01.2020 | 14:50

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 24. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE THE KAMAR'S VE RAGNAR FC  TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇ BAŞLAMADAN ÖNCE THE KAMAR'S TAKIMI PUAN DURUMUNDA RAKİBİNE GÖRE HAYLİ ÜST SIRALARDA OLDUĞU İÇİN FAVORİ GÖSTERİLİYORDU. MAÇIN BAŞINDA İSE TOPUN KONTROLÜ THE KAMAR'S TAKIMINDAYDI AMA BUGÜN RAGNAR FC MAÇA ÇOK İSTEKLİ BAŞLADI VE BU İSTEKLİ FUTBOLUNUN MEYVESİNİ DAKİKALAR 13'Ü GÖSTERDİĞİNDE FARUK'UN ATTIĞI GOL İLE ALDI.

RAGNAR FC TAKIMI MAÇIN BAŞLAMA DÜDÜĞÜNDEN İTİBAREN ÇOK SERT VE KAPALI BİR SAVUNMA ANLAYIŞIYLA MAÇA ÇIKMIŞTI. CİDDEN MAÇIN BAŞINDAN SONUNA KADAR ÇOK İYİ UYGULADILAR BU SAVUNMA ANLAYIŞLARINI. BİR KERE DAHİ OLSUN BIRAKMADILAR SAVUNMA GÜVENLİĞİNİ ELDEN. TOPU RAKİBE BIRAKTILAR VE DUVAR ÖRDÜLER.

BU DUVARI ŞUTLAR İLE AŞMAYA ÇALIŞAN THE KAMAR'S EKİBİ KALECİ CAN'A TAKILIYORDU SÜREKLİ. DUVARI AŞABİLEN İSİMSE KADİR OLDU. SAĞ AYAĞINA DOĞRU ÇEKİP ATTIĞI ŞUTA KALECİ CAN'IN YAPABİLECEK HİÇBİR ŞEY YOKTU. SON ZAMANLARIN EN GÜZEL GOLLERİNDEN BİRİNİ ATMIŞTI KADİR VE SKOR DENGELENMİŞTİ. HERKES İLK YARI BİTECEK DERKEN RAGNAR FC TAKIMINDAN EMRAH ÇOK KLAS BİR FAKE İLE RAKİBİNDEN TOPU KURTARIP FİLELERİ HAVALANDIRMIŞTI 2-1.

İKİNCİ YARIYA KAPTAN CİHAN'IN OYUNA GİRMESİYLE BASKISINI ARTIRAN THE KAMAR'S İSTEDİKLERİNE ULAŞTI. BİRAZ GEÇ OLDU AMA SONU ÇOK GÜZEL BİTTİ. BİTİRİCİ OYUNCU CİHAN RESMEN TAKIMINA HAYAT VERDİ.SON 2 DAKİKADA ATILAN 2 GOLÜN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜKTÜ. HARİKA BİR GERİ DÖNÜŞE ATTI THE KAMAR'S. ONLARI TEBRİK EDER KALAN MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERKEN RAGNAR FC TAKIMINA GÖSTERDİĞİ PERFORMANSTAN VE MÜCADELEDEN DOLAYI TEBRİK EDER PLAY-OFF YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ RAGNAR-FC
can can  3 PUAN BELKI KAYBEDILDI AMA BU MAGLUBIYET CAN'IN PERFORMANSINA GÖLGE DÜSÜRMEMELI. BUGÜN KALESINDE OLAGANÜSTÜ KURTARISLARA IMZA ATTI. 9
Ferhat FC  MAÇA IYI BASLADI AMA YORGUNLUK ONUN MAÇIN SONUNDA OYUNDAN DÜSMESINE NEDEN OLDU. 7
FARUK   7
osman altıkaya  KAPTAN DA MAÇA IYI BASLAYAN ISIMLERDENDI AMA PERFORMANSINI MAÇ SONUNA KADAR SÜRDÜREMEDI. 7
RESUL   7
SÜHA   7
EMRAH   8
The-Kamars
EMİRHAN   7
KADİR   8
VELİ   8
ENDER   7
İRFAN   7
HAKAN   8
GÜRKAN   8
Cihan Uçar  KAPTAN OYUNA IKINCI YARI GIRDI VE MAÇI DEGISTIREN ADAM OLDU. SON 2 DAKIKADA 2 GOL ATAN BITIRICI OYUNCU TAKIMINA 3 PUANI GETIRMEYI BASARDI. 9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı