• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
CİBALİ FC 5-7 BAYRAMPAŞA
Süper Lig
02 Mayıs 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

BAYRAMPAŞA'DAN 4'LÜK

BAYRAMPAŞA'DAN 4'LÜK 3.05.2024 | 04:24
CİBALİ'YE ZİRVE YARIŞINDA ÇELME

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 16. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE CİBALİ FC - BAYRAMPAŞA TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


GÜNÜN SON MAÇINDA SAHADA ADINA YAKIŞIR BİR MÜCADELE VARDI. İKİ TAKIMDA İZLEYENLERE RESİTAL SUNDU. FUTBOLUN NE OLDUĞUNU VE BU SANATI NE KADAR GÜZEL İCRA ETTİKLERİNİ İZLEYENLERE İZLETMİŞ OLDULAR. MAÇIN İLK 10 DAKİKASI İKİ EKİPTE BİRBİRİNİ TARTARAK OYNARKEN MAÇA DAHA ETKİLİ BAŞLAYAN TARAF FC CİBALİ OLSA DA İLK GOL 12. DAKİKADA BAYRAMPAŞA TAKIMINDAN GELDİ. BU GOLE ÇOK HIZLI REAKSİYON VEREN CİBALİ FC TAKIMI GÜNÜN ETKİLİ İSMİ SERVET'İN AYAĞINDAN BULDUĞU 2 GOLLE SKORU 2-1'E GETİREN TARAF OLDU. BU ANDAN İTİBAREN SAHADA İSTEDİKLERİNİ DAHA İYİ YAPAN TARAF CİBALİ TC TAKIMIYDI. SAYISIZ GOL POZİSYONUNA GİREN EKİP BUNLARDAN 2 TANESİNDEN GOLLE AYRILINCA SKOR 4-1'E GELDİ. HERKES CİBALİ FC TAKIMI MAÇI KOPARDI DİYE DÜŞÜNÜRKEN BAYRAMPAŞA TAKIMI ADINA MURAT GERİ DÖNÜŞ FİTİLİNİ ATEŞLEYEN İLK İSİM OLDU. TECRÜBELİ OYUNCU 1 DAKİKA İÇERİSNDE ATTIĞI 2 ŞIK FRİKİK GOLÜYLE DEVRE SKORUNU 4-3 OLARAK BELİRLEDİ. 

İKİNCİ YARIYA DA BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM EDEN BAYRAMPAŞA'DAN MURAT 27. DAKİKADA SKORU 4-4'E GETİRDİ. 31. DAKİKADA SERVET'İN ŞIK VOLE GOLÜYLE TEKRAR ÖNE GEÇEN CİBALİ FC TAKIMI OLURKEN, 34'TE BU GOLE KARŞILIK VEREN AZİZ SKORU 5-5'E GETİREN İSİM OLDU. MAÇIN SON 10 DAKİKASINA GİRİLİRKEN MAÇ HANGİ TARAFA DOĞRU GİDECEK, BERABERE Mİ BİTECEK DİYE TÜM İZLEYENLER MERAK İÇERİSİNDEYDİ. BAYRAMPAŞA TAKIMI İLK DEVRENİN SONUNDA YAKTIĞI GERİ DÖNÜŞ FİTİLİNİ 41 VE 42. DAKİKALARDA. BULDUĞU GOLLLERLE SKORU 7-5'E GETİRİP TAMAMLAMIŞ OLDU. BÖYLELİKLE HANESİNE ÇOK ÖNEMLİ BİR 4 PUAN YAZDIRIP LİGDE 7. SIRAYA YÜKSELDİLER. MAÇ BOYUNCA ÇOK İYİ BİR OYUN SERGİLEYEN CİBALİ FC TAKIMI İLK YARIDA HARCADIĞI NET POZİSYONLARI ÇOK ARADI. MAÇIN SON DAKİKALARINDA BAYRAMPAŞA KALECİSİ DOĞA'YI VE DİREKLERİ GEÇEMEYEN EKİP SAHADAN MAĞLUP OLARAK AYRILSA DA NEDEN LİGİN ZİRVESİNDE YER ALDIKLARINI HERKESE GÖSTERİRCESİNE BİR OYUN ORTAYA KOYDULAR. ŞAMPİYONLUK İÇİN ÇOK CİDDİYE ALINMALARI GEREKTİĞİNİ HERKESE GÖSTERMİŞ OLDULAR.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA TEŞŞEKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

CiBALi-FC
FERHAT   6
Berzal Şahinbaş   7
ERDEM   7
ATAKAN   8
ADNAN   6
ŞAHİN   7
Servet Deryal   8
Umut Acet   7
BAYRAMPAsA
DOĞA   8
MURAT   9
BİLAL   8
İBRAHİM   8
YUSUF   8
EREN   8
AZİZ   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı