• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
YUNESCO 6-8 BASİT OYNA
Süper Lig
17 Kasım 2019 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Fatih ŞAHİN

BASİT OYNADI VE KAZANDI !

BASİT OYNADI VE KAZANDI ! 18.11.2019 | 12:12

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 16. HAFTA MÜCADELESİNDE HİDAYET TÜRKOĞLU HALI SAHA TESİSLERİNDE BASİT OYNA VE YUNESCO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ. 
MÜSABAKAYA HER İKİ TAKIMDA CENTİLMENCE BAŞLADI VE PAS YAPARAK RAKİP KALEYE GİTMEYE ÇALIŞTILAR. MÜCADELENİN İLK GOLÜ BASİT OYNA TAKIMINDAN GELDİ. TAKIMININ YILDIZ OYUNCUSU BURAK ATTIĞI GÜZEL GOL İLE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİREN İSİM OLDU. BU GOLE CEVAP GECİKMEDİ VE 15 . DAKİKADA İSMAİL'İN ATTIĞI GOL İLE YUNESCO TAKIMI SKORA EŞİTLİK GETİRDİ. GOL DÜELLOSU DEVAM ETTİ VE FURKAN 2 DAKİKA SONRA SKORU YENİDEN BASİT OYNA TAKIMI ADINA 2-1 YAPTI. 19. DAKİKADA MEHMET YENİDEN SKORU EŞİTLEDİ VE MAÇ 2-2'YE GELDİ..  22.DAKİKADA BU SEFER GÖKSEL SAHNEYE ÇIKTI VE YUNESCO TAKIMINI 3-2 ÖNE GEÇİREN TARAF OLDU. GOL DÜELLOSU DEVAM EDİYORDU VE HER İKİ TAKIMDA HEMEN GOLLERE CEVAP VERİYORDU. BASİT OYNA TAKIMINDAN SELMAN SKORU 3-3'E GETİREN TARAF OLDU HEMEN BİR DAKİKA SONRASI YILDIZ OYUNCU MEHMET TAKIMINI YENİDEN ÖNE GEÇİRDİ VE İLK YARI BU SKOR İLE SONA ERDİ.

MÜCADELENİN İKİNCİ YARISI DA GOL DÜELLOSUNA SAHNE OLDU. FURKAN TAKIMI ADINA 3. GOLÜ ATARAK YENİDEN EŞİTLİĞİ SAĞLADI. 34. DAKİKADA MERTCAN BASİT OYNA TAKIMINI BU SEFER ÖNE GEÇİREN İSİM OLDU. ZAMAN ZAMAN SERT GEÇEN MAÇTA GOLLER DEVAM EDİYORDU. YUNESCO TAKIMINDA GÖKSEL YENİDEN SAHNEYE ÇIKTI VE SKORU EŞİTLEDİ. HEMEN BİR DAKİKA SONRA FURKAN KENDİSİ ADINA 4. GOLÜ ATARAK BASİT OYNA TAKIMI YENİDEN ÖNE GEÇTİ. 40. DAKİKADA AZİZ'İN GOLÜ İLE SKOR FARK İKİYE ÇIKTI. YUNESCO TAKIMININ PES ETMEYE NİYETİ YOKTU VE MEHMET KENDİSİNİN 3. GOLÜNÜ ATARAK SKORU 5-4'E GETİRDİ. MAÇTA SON SÖZÜ İSE AZİZ SÖYLEDİ VE BASİT OYNA TAKIMI MÜCADELEYİ 8-6 KAZANARAK İLK GALİBİYETİNİ ALDI.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 


YUNESCO
CENGİZ   8
TURGUT   7
Göksel Subaşı  KAPTAN SKORA ISYAN EDEN TEK ISIMDI VE GÜZEL OYUNUNU IKI DE GOLLE SÜSLEDI. 8
ALİ   7
İSMAİL   7
Enes atmaca  OYUNUN HER IKI YÖNÜNÜ DE HATASIZ OYNADI. 7
Mehmet Gökçe  ATTIGI ÜÇ GOLLE TAKIMIN GOL YÜKÜNÜ ÇEKEN ISIM OLDU. 8
BASiT-OYNA
TUGAY   8
İSMET   7
MERTCAN   7
ENES   8
Furkan İncegül  BIRBIRINDEN GÜZEL ATTIGI 4 JENERIK GOLLE KLASINI KONUSTURDU VE TAKIMINA GALIBIYETI GETIREN ISIM OLDU. 9
SELMAN   8
AZİZ   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı