• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
BARBAROS FC 8-4 SPORTİNG DE VENOM
Süper Lig
19 Ocak 2022 · MEGA CENTER
Hakem : Ertuğrul YILMAZ · Gözlemci : Emircan YAPRAK

BARBAROS UÇURUMUN KIYISINDAN DÖNDÜ

BARBAROS UÇURUMUN KIYISINDAN DÖNDÜ 20.01.2022 | 04:55
BARBAROS 13. SIRAYA YÜKSELDİ

LİG MARATONU 19. HAFTASINDA ÇARŞAMBA GÜNÜNÜN KAPANIŞ KARŞILAŞMASINDA SPORTING DE VENOM İLE BARBAROS FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ. 

ÇIKTIĞI İLK MAÇTAN 3 PUAN İLE AYRILAN DAHA SONRA İSE KUZEY TAKIMINA FARKLI MAĞLUP OLAN VENOM BU MAÇTA KAYIP İSTEMİYORDU. SON ZAMANLARDA BARBAROS FC TAKIMI İYİ OYUNUNU BİR TÜRLÜ 3 PUANA ÇEVİREMEZKEN KIRAN KIRANA BİR MÜCADELE BEKLİYORDU BİZİ.

ERTUĞRUL YILMAZ'IN İLK DÜDÜĞÜYLE MÜSABAKA BAŞLADI. İLK GOL FATİH'İN AYAĞINDAN VENOM TARAFINDAN GELDİ. MAÇTA SKOR ÜSTÜNLÜĞÜNÜ PEK KORUYAMAYAN VENOM KALESİNDE GOLÜ GÖRDÜ. KEMAL İLE SKORA DENGE GELİRKEN AYKUT BİR ANDA TAKIMINI ÖNE GEÇİRDİ. MAÇTA ÖNE GEÇEN VENOM'A BARBAROS FC'DEN CEVAP ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE GELMİŞTİ. MAÇTA DEMORALİZE OLAN VENOM TAKIMI SIKINTI ÇEKERKEN BARBAROS FC SON ZAMANLARDAKİ EN DERLİ TOPLU OYUNUNU OYNAYARAK FARKI AÇTI VE DEVREYE ÖNDE GİRDİ. İLKER'İN SON DAKİKADA BULDUĞU GOL İKİNCİ YARI İÇİN VENOM'U UMUTLANDIRDI.

KAFA KAFAYA GEÇEN MAÇTA VENOM TAKIM KAPTANI İKİNCİ YARININ BAŞLARINDA ARKA ARKAYA GÖRDÜĞÜ ÇİFT SARI KART İLE TAKIMINI EKSİK BIRAKTI. KAPTAN GEMİSİNİ TERK EDERKEN BARBAROS FC MAÇTA SKOR AVANTAJINI DA DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE AVANTAJLI DURUMDAYDI. VENOM TAKIMI İSE ENİS'İN ÇIKMASINDAN SONRA DAHA YÜREKLİ BİR PERFORMANS GÖSTERMEYE BAŞLADI. KALESİNİ GOLE KAPATAN VE ARKA ARKAYA BULDUĞU GOLLERLE FARKI BİRE KADAR İNDİREN VENOM SANKİ ENİS'İN KIRMIZI KART GÖRMESİNİ BEKLİYORDU. FARK BU KADAR AZALMIŞKEN BİR TÜRLÜ BERABERLİK GOLÜNÜ BULAMAYAN VENOM TAKIMINA ARTIK BARBAROS FC TABİRİ CAİZ İSE DUR DEDİ VE GÖKHAN İLE FİŞİ ÇEKTİ.

BARBAROS FC BU GALİBİYETLE DERİN BİR OH ÇEKERKEN SPORTING DE VENOM İSE ÖZELLİKLE KAPTANLARININ GÖRDÜĞÜ KIRMIZI KARTTAN SONRAKİ PERFORMANSIYLA BÜYÜK BİR ALKIŞI HAK ETTİ.


LİG MARATONU 2022 SEZONUNDA ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA İKİ TAKIMA DA BAŞARILAR DİLERİZ.

BARBAROS-FC
EMRULLAH   8
ŞAFAK   8
YUNUS   8
ERCAN   8
Aykut Yılmaz   8
KEMAL   8
GÖKHAN   8
SPORTiNG-DE-VENOM
EMRE   6
ENES   7
İLKER   7
ENİS   6
FATİH   8
EMİR   7
SERHAT   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı