• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
BABALAR 5-3 YENİ MAHALLE CİTY
Süper Lig
09 Haziran 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Duğhan CESUR · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

BABALAR SÖZÜNÜ TUTTU

BABALAR SÖZÜNÜ TUTTU 10.06.2024 | 12:12
BABALAR İKİNCİ YARI AÇILDI.

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 21. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE BABALAR - YENİ MAHALLE CİTY TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

HAFTANIN KAPANIŞ MAÇINDA PLAYOFF POTASINA YETİŞMEYE ÇALIŞAN İKİ EKİP KARŞI KARŞIYA GELDİ. LİGİN YENİ VE GENÇ TAKIMLARINDAN YENİ MAHALLE CİTY, LİGİN TECRÜBELİ VE RAKİPLERİNE ORANLA DAHA YAŞLI TAKIMI BABALAR EKİBİNE KARŞI MAÇA RÜZGAR GİBİ BİR GİRİŞ YAPTI. 5. DAKİKADA PEŞPEŞE BULDUĞU İKİ GOLLE 2-0 ÖNE GEÇTİ. BU GOLLERE KARŞILIK 9. DAKİKADA GÜNÜN YILDIZI VEDAT'TAN GELDİ. YENİ MAHALLE CİTY TAKIMI İLK YARIDA BULDUĞU NET POZİSYONLARDA KALECİ CEM'İ GEÇMEKTE ZORLANDI. HAL BÖYLE OLUNCA İLK YARIDA BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI VE DEVREYE 2-1 YENİ MAHALLE CİTY ÜSTÜNLÜĞÜYLE GİDİLDİ.

İKİNCİ YARI SAHADA BAMBAŞKA BİR FUTBOL VARDI. BABALAR TAKIMI AKIN AKIN GELMEYE BAŞLADI VE SAYISIZ GOL POZİSYONUNA GİRDİ. 31. DAKİKADA SKORU 2-2'YE GETİREN GOL YİNE VEDAT'TAN GELDİ. İKİNCİ YARIDAKİ BASKIYA 5 DAKİKALIĞINA KIRABİLEN YENİ MAHALLE CİTY EKİBİ SERKANLA BULDUĞU GOLLE TEKRAR ÖNE GEÇTİ. BU GOLDEN SONRA BABALAR TAKIMI BASKISI SÜREKLİ OLARAK DEVAM ETTİ. HER ATAK TEHLİKE YARATAN EKİP 41'TE FETTAHLA SKORU EŞİTLEDİ. YENİ MAHALLE CİTY TECRÜBESİZLİĞİNİN BEDELİNİ ÖDÜYORDU ADETA. HIZ KESMEYEN BABALAR TAKIMI 44'DE RAMAZANLA ÖNE GEÇTİ. MAÇTA SON SÖZÜ GÜNÜN YILDIZI VEDAT SÖYLEDİ VE BABALAR TAKIMI MAÇTAN 5-3'LÜK GALİBİYETLE AYRILDI. PLAYOFF İHTİMALLERİ DÜŞÜKTE OLSA İKİ EKİPTE SON ANA KADAR BU HEYECANIN TADINI ÇIKARACAKLAR.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

BABALAR
CEM   8
Hasan AKIN   8
ÖMER   8
BARIŞ   8
FETTAH   8
VEDAT   9
RAMAZAN   8
YUSUF   8
YENi-MAHALLE-CiTY

Yorumlar

  • 12.02.2012 10:37:30

    Özgür Öztürk

    Style & Me takımını tebrik eder diğer maçlardada basarılar dilerim bombacılar takımı olarak.özgür öztürk

Yukarı