• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
AYYILDIZLAR 8-3 SOFUOĞLU METAL
Süper Lig
19 Kasım 2021 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

AYYILDIZLAR GALİBİYETTEN BAŞKA BİR ŞEY BİLMİYOR

AYYILDIZLAR GALİBİYETTEN BAŞKA BİR ŞEY BİLMİYOR 18.11.2021 | 09:41
AYYILDIZLAR'DAN 5'TE 5

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2021-2020 SEZONU 10. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI TESİSLERİNDE AYYILDIZLAR İLE SOFUOĞLU METAL TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


AYYILDIZLAR TAKIMI 4 MAÇTA ALDIĞI 4 GALİBİYET TOPLADIĞI 12 PUAN İLE DİKKATLERİ ÇEKERKEN RAKİBİ SOFUOĞLU METAL LİG MARATONU'NDA İLK MAÇINA ÇIKIYORDU.

MAÇA İKİ TAKIMIN DA İYİ BAŞLADIĞINI SÖYLEYEBİLİRİZ. SAVUNMALARIN İKİNCİ PLANA ATILDIĞI İLK 10 DAKİKALIK BÖLÜMDE MUAMMER VE YASİN'İN KALESİNİ GOLE KAPATTIĞINI GÖRÜYORDUK. ÖZELLİKLE YASİN'İN KAMERALARA POZ VEREREK YAPTIĞI KURTARIŞLAR DİKKAT ÇEKERKEN SOFUOĞLU METAL TAKIMININ DA BİTİRİCİLİKTE BAŞARISIZ OLDUĞUNU RAHATLIKLA SÖYLEYEBİLİRİZ. MAÇTA GOL PERDESİNİ AÇAN İSİM BUGÜN MAÇA KAPTAN OLARAK BAŞLAYAN ETEM OLDU. MAÇIN İLK 10 DAKİKALIK BÖLÜMÜNDE HIRSLI VE MÜCADELECİ YAPISIYLA DİKKAT ÇEKERKEN TAKIMINI DA ÖNE GEÇİRMİŞ OLDU. BU GOLDEN SONRA TAKIMINA GERİ DÖNÜŞ YAPAN DAĞISTAN KISA BİR SÜRE SONRA FARKI İKİYE ÇIKARDI. GOLLERİ BULMAYI BAŞLADI MI ARKA ARKAYA BULAN TAKIM İZLENİMİNİ DİĞER MAÇLARDA VEREN AYYILDIZLAR ARKASINA RÜZGARI ALDI VE GOLLERİ ARKA ARKAYA SIRALADILAR. İLERİDE ETEM-DAĞISTAN-UĞUR ÜÇLÜSÜNÜN HARİKA UYUMU GOLLERİN BAŞ MİMARIYKEN HAKAN VE ELDİ'NİN ARKA ALANI TOPLAMASI DA İLK YARIDA 0'A KARŞI FARKLI BİR AYYILDIZLAR ÜSTÜNLÜĞÜYLE NOKTALANMASINA SEBEP OLDU.

İKİNCİ YARIDA GOLLERİNE DEVAM EDEN AYYILDIZLAR, ATTIKLARI KADAR BİR O KADAR DA KAÇIRDILAR. MAÇTA GÜZEL GOLLERE VE GÜZEL KURTARIŞLARA ŞAHİT OLURKEN ELDİ'NİN SÜPER GOLÜ GECEYE İMZASINI BIRAKTI. MAÇIN SONLARINDA KADİR'İN AYAĞINDAN 2 VE EREN'İN AYAĞINDAN 1 GOL BULUP SADECE SKORU TAYİN ETTİLER. AYYILDIZLAR BÖYLELİKLE ÇIKTIĞI 5. MAÇINDAN DA 3 PUAN İLE SAHADAN AYRILIRKEN İYİ BİR KAZANMA ALIŞKANLIĞI ELDE ETTİLER. SOFUOĞLU METAL İSE İYİ OYUNCULARA SAHİP BİR TAKIM. ÖNEMLİ TAKIMLARA ÇELME TAKACAK GÜCÜNDE OLAN EKİP BUGÜNKÜ ŞANSSIZLIĞI HER ZAMAN YAŞAMAYACAKLARDIR.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK SOFUOĞLU METAL TAKIMINA HOŞ GELDİN DERKEN, İKİ TAKIMIMIZA DA ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA BOL ŞANS DİLERİZ.

AYYILDIZLAR
Yasin Yılmazer  BUGÜN JENERIKLIK KURTARISLAR YAPIP DIKKATLERI ÜSTÜNE FAZLASIYLA ÇEKTI. MAÇIN BASLARINDAKI KURTARISLARI ÖZELLIKLE TAKIMINI ADETA AYAKTA TUTTU. 9
Hakan Danışmaz  SAVUNMADAKI POZISYON ALISLARI YERINDEYDI. IYI BIR MAÇ ÇIKARDI. 8
Eldivaz Danışmaz  BUNCA ZAMAN OYNADIGI EN IYI MAÇINI ÇIKARTTI DIYEBILIRIZ. HARIKA GOLÜYLE BIRLIKTE PERFORMANSINI SÜSLEDI. 9
FARUK   8
Dağıstan Saçu  ATTIGI SIK GOLLERLE TAKIMINI SIRTLADI. ÜST SIRALARA TIRMANMA YOLUNDA BÜYÜK PAY SAHIBI OLDU. 9
ETEM ATASEVEB  KAPTAN OLARAK ÇIKTIGI MAÇTA ORTA SAHAYI VE FORVET HATTINI DOMINE ETTI. ATTIGI 2 GOLLE TAKIMINA HAYAT VERDI. 9
Uğur Özgül  YAPTIGI ASISTLER VE GOLLERI TAKIMINA 3 PUANA GETIRMEDE ÖNEMLI ROL OYNAMIS OLDU. 9
SOFUOgLU-METAL
MUAMMER AYKAÇ  BUGÜN STANDART BIR PERFORMANS SERGILEDI. HATALI GOL YEMEDI. 7
Ömer Faruk Kılıç  BUGÜN SAVUNMADA ARKASINA ADAM KAÇIRMALARI PAHALIYA MAL OLDU. 7
kadir kaya  TAKIMININ EN DIRI ISMIYDI. SAVUNMADA OYNAMASINA RAGMEN 2 GOL ONDAN GELDI. 8
ALİ RIZA SOFUOĞLU  BIRE BIR MÜCADELELERDE DAHA FAZLA TOPU ISTEYEN TARAF OLMALI. 7
Cihan ESGÜN  KAPTAN DURGUN GÖZÜKSE DE TAKIMINI HEP OYUNUN IÇINDE TUTMAYA ÇALISTI. 7
Eren İncebayraktar  MAÇIN SONLARINDA KENDINE GELSE DE MAÇA IYI BASLASA DAHA ETKILI OLABILIRDI. 7
Hüseyin İncebayraktar  ILERIDE ÇOK TOPLA BULUSAMASA DA DIGER MAÇLAR IÇIN UMUT VERDI. 7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı