• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
CANAVAR SK 2-6 ZB SÜMER SPOR
Süper Lig
15 Ekim 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

AY YILDIZ SON DÜZLÜKTE ŞOV YAPTI

AY YILDIZ SON DÜZLÜKTE ŞOV YAPTI 19.10.2020 | 09:57
AY YILDIZLAR PLAY OFF'A ÇOK YAKIN

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE CANAVAR SK - AY YILDIZLAR MÜCADELESİ İLE DEVAM ETTİ.

GECENİN EN İLGİNÇ MAÇIYDI. MAÇA ÇOK KONSANTRE BAŞLAYAN VE TAKIM SAVUNMASINI İYİ YAPAN CANAVAR SK TAKIMI MAÇIN 5. DAKİKASINDA YAKALADIĞI KONTRA ATAKTA KAPTAN EMİRHAN CEZA SAHASI DIŞINDAN ÇOK DÜZGÜN BİR VURUŞLA TECRÜBELİ ELDİVEN YASİN'İ AVLAMAYI BAŞARDI VE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ.

YEDİĞİ KONTRA GOLDEN SONRA TÜM HATLARI İLE RAKİP KALEYE YÜKLENEN AY YILDIZ SPOR İNANILMAZ POZİSYONLAR YAKALAMASINA RAĞMEN KALECİ MUHAMMED'İ GEÇMEKTE BAŞARILI OLAMADI. GENÇ ELDİVEN YAPTIĞI NET KURTARIŞLARLA ADETA KALESİNDE DEVLEŞTİ.
RAKİBİNİN BASKILI OYUNU GERİDE CİDDİ BOŞLUKLAR YARATIRKEN BUNU MAÇIN 17. DAKİKASINDA ÇOK İYİ DEĞERLENDİREN ÜMİT OLDU. GENÇ OYUNCU AKIL DOLU BİR VURUŞLA TAKIMINI 2-0 ÜSTÜNLÜĞE TAŞIRKEN RAHAT BİR NEFES ALMASINI SAĞLADI.

İLK YARININ SON DAKİKASINDA CEZA SAHASI İÇİNDE OLUŞAN KARAMBOLDE TOPA EN SON DOKUNAN YUSUF OLDU. AY YILDIZLAR SON DAKİKA GOLÜ İLE MORAL BULURKEN MAÇIN İKİNCİ YARISINA DAHA BÜYÜK HIRSLA BAŞLADILAR.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA İNANILMAZ BİR TEMPO YAPAN VE ADETA RAKİBİNE NEFES ALDIRMAYAN AY YILDIZLAR ARADIĞI GOLÜ BİR TÜRLÜ BULAMAYINCA STRES VE PANİK YAŞAMAYA BAŞLADI. BU DAKİKALARDA CANAVAR SK RAKİP KALEDE TEHLİKELER YARATSA BİLE KALECİ YASİN YAPTIĞI KURTARIŞLARLA MAÇIN KOPMASINA İZİN VERMEDİ.

MAÇIN KIRILMA ANI İSE 34 VE 37. DAKİKALARDA OLDU. ARKA ARKAYA YAPTI SERT FAULLAR SONUNDA ÇİFT SARI KARTTAN KIRMIZI KART İLE ATILAN CAN MAÇIN EN KRİTİK ADAMI OLDU. BU DAKİKALARDAN SONRA BASKILI OYUNUNU BİR TIK DAHA ARTIRAN AY YILDIZLAR TAKIMI KAPTAN HASAN İLE FARKA KOŞTU. HASAN ATTIĞI 4 GOLLE YILDIZLAŞIRKEN AY YILDIZ MAÇI 6-2 KAZANMAYI BAŞARDI.

CANAVAR-SK
Muhammed Balcı   8
Musa Mertcan Dikbaş   7
ÜMİT   7
Tunahan Aydın    7
CAN   6
OSMAN   7
Emirhan Topçu   7
GALİP   7
ZB-SuMER-SPOR
YASİN   8
Bayram Akdas   8
Onur Çayır   8
kaan özdemir   8
BATUHAN   8
YUSUF   8
Hasan Çelik   9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı