• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
MAKİNA UNITED 3-6 SANCAK SÜRÜCÜ KURSU
Süper Lig
19 Kasım 2021 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

ASIL MAKİNA SANCAK MI ?

ASIL MAKİNA SANCAK MI ? 18.11.2021 | 09:41
SANCAK'IN BİLEĞİ BÜKÜLMEDİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2021-2020 SEZONU 10. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI TESİSLERİNDE MAKİNA UNITED İLE SANCAK SÜRÜCU KURSU TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ. MAKINA UNITED LİG MARATONU ORGANİZASYONUNDA İKİNCİ MAÇINA ÇIKMAYA HAZIRLANIRKEN KARŞILARINDAKİ RAKİP LİGE 4'TE 4'LÜK BİR GALİBİYET SERİSİ OLAN SANCAK SÜRÜCÜ KURSU'YDU. GECENİN YÜKSEK TEMPODA GEÇMESİ BEKLENEN KAPANIŞ MAÇINDA İLK DÜDÜK 3 NUMARALI SAHADA GELDİ VE ZORLU MÜSABAKA BAŞLADI.


MAÇA İKİ TAKIM DA İPLERİ ELİNE ALARAK BAŞLAMAK İSTİYORDU. İKİ TAKIMIN DA İLK DAKİKALAR İTİBARİYLE BİRBİRLERİNE DİŞ GEÇİREBİLDİĞİNİ SÖYLEYEMEZKEN DAHA FAZLA NET POZİSYONA GİREN TAKIM MAKİNA UNITED CEPHESİYDİ. OKAN'IN KALEDE İYİ KURTARIŞLAR YAPTIĞININ DA ALTINI ÇİZMEK LAZIM. MAÇTAKİ SESSİZLİĞİ ENES BOZARKEN ENES'İN GOLÜNE SANCAK TAKIMINDAN ANIL'IN CEVABI ÇOK HIZLI OLDU. MAÇTA İLK YARININ SONLARINA GİRİLİRKEN YÜKSEK TEMPO VE GÜZEL MÜCADELELERİN OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİZ. SOĞUK İSTANBUL AKŞAMINDA OYNANAN OYUN ADETA İÇLERİMİZİ ISITIYORDU. İLK YARI EŞİTLİK İLE NOKTALACAK DERKEN ARMAĞAN SAHNEYE ÇIKTI VE SANCAK MAÇTA İLK DEFA ÖNE GEÇTİ. İLK GOLDEKİ GİBİ KARŞILIK GECİKMEDİ VE ŞAHİN SÜPER BİR GOL ATARAK İLK YARIDA EŞİTLİĞİN BOZULMASINA İZİN VERMEDİ.

İKİNCİ YARI İSE DAHA NE YAPTIĞINI BİLEN SANCAK SÜRÜCÜ KURSU VARDI SAHADA. ÖNCE FATİH İLE SKORDA TEKRAR ÖNE GEÇİREN SANCAK SÜRÜCÜ KURSU, ANIL VE ARMAĞAN'IN HÜCUMDAKİ ETKİLİ OYUNUYLA FARKI AÇTI VE MAÇIN SONUNDA 3 PUANA ULAŞAN TARAF OLDU. SANCAK SÜRÜCÜ KURSU İYİ BİR TAKIM OYUNUYLA MAÇTA GEÇ AÇILSA DA FARKINI, KALİTESİNİ ORTAYA KOYMAYI BAŞARDI. ÇOK ZOR GOL YİYEN EKİP HÜCUM DA AKTİF OLDUĞU BİR MAÇI KAZANMAMA ŞANSI SIFIRA İNİYOR. BU GALİBİYET İLE 5'TE 5 YAPAR ÜST SIRALARA OLAN YOLCUĞUNDA BİRKAÇ KADEME DAHA ATLADI. MAKİNA UNITED İSE ÖNEMLİ YETENEKLİ GENÇLERDEN OLUŞAN BİR TAKIM. HER GEÇEN MAÇ TECRÜBE KAZANACAKLAR. TECRÜBE FARKININ OLUŞTUĞU BU MAÇTAN KUŞKUSUZ ÇOK ÖNEMLİ DERSLER ÇIKARMALARI GEREKTİĞİNİN DE FARKINDALAR.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK ÖNÜMÜZDEKİ SEZONDA İKİ TAKIMA DA BAŞARILAR DİLERİZ.

MAKiNA-UNITED
YUSUF   8
KOCAUSTA   7
ÖMER   7
ALİ   7
Yunus Emre Yıldırım  BUGÜN ZAMAN ZAMAN ORTADAN KAYBOLDU. KENDINI DAHA FAZLA GÖSTERMELI. ÇOK YETENEKLI BIR POTANSIYEL. 7
ŞAHİN   7
ENES   8
SANCAK-SuRuCu-KURSU
okan karavil  BUGÜN MAÇ KAFA KAFAYA GIDERKEN TAKIMIN GERIYE DÜSMESINI YAPTIGI KURTARISLAR ILE BERTARAF ETTI. 8
hüseyin özer  SON ZAMANLARDAKI EN FORMDA MAÇINI OYNADI. MÜDAHALELERI HARIKULADEYDI. 8
ANIL GÜRKAN  ORTA SAHADAKI BASKIN OYUNU VE IKILI MÜCADELELERDEKI YIKILMAYAN GÖRÜNTÜSÜ DIKKAT ÇEKTI. 8
FATİH   8
MUSTAFA   8
furkan şahin  BUGÜN ARKADASLARINA HAZIRLADIGI SERVISLER ÇOK IYIYDI. AGLARI SARSAMADI AMA IYI BIR PERFORMANS SERGILEDI. 8
armağan yetim  ÇOK KOSTU, ÇOK MÜCADELE ETTI. BU MAÇTAKI HARIKA OYUNU ONU DIGER MAÇLARDA KUSKUSUZ DAHA IYI HALE GETIRECEKTIR. 9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı