• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
ANCHOR 5-4 ORTAKLAR
Süper Lig
19 Ağustos 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

ANCHOR'UN SERİSİNİ KİM SONLANDIRACAK ?

ANCHOR'UN SERİSİNİ KİM SONLANDIRACAK ? 20.08.2020 | 03:35
ANCHOR SERİYİ ÜÇE ÇIKARTTI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU 11. HAFTA MAÇLARI  EDİRNEKAPI KAR-DİNARSU HALI SAHA TESİSLERİNDE ANCHOR VE ORTAKLAR TAKIMLARI ARASINDAKİ MÜCADELE İLE DEVAM ETTİ.

ANCHOR LİG MARATONUNUN ÇİÇEĞİ BURNUNDA TAKIMLARINDAN BİR TANESİ. ÇIKTIĞI İLK İKİ MÜSABAKADA DA 3 PUANI HANESİNE YAZDIRMAYI BAŞARMIŞTI. ORTAKLAR TAKIMI İSE LİG MARATONU'NUN EN GENÇ TAKIMLARINDAN OLMASINA RAĞMEN HER MAÇTA ÇOK ÜST DÜZEY MÜCADELE SERGİLEYEN TAKIMLARDAN BİR TANESİ. BU MAÇ FİKSTÜRLERDE YERİNİ ALIRKEN MERAKLA OYNANMASINI BEKLİYORDUK.

MERAKLA BEKLENEN MAÇ SAATLER 23.00'Ü GÖSTERDİĞİNDE CEM TEMİZEL'İN İLK DÜDÜĞÜ İLE BAŞLADI. İKİ TAKIM DA LİG MARATONUNDA ÇIKTIĞI MAÇLARDA HEP ÜST DÜZEY MÜCADELELER VERMİŞTİ. O YÜZDEN BU MAÇTA DA YAKIN TEMASLI BİR TATLI SERT FUTBOL VE MÜCADELE DÜZEYİ ÜST SEVİYEDE BİR MAÇ BEKLİYORDUK. MAÇ DA BEKLEDİĞİMİZ GİBİ BAŞLAMIŞTI. ORTA SAHALARDA HER BOŞTA KALAN TOP İÇİN MÜCADELE VARDI. BÖYLE MAÇLARDA TOPLA OYNAMAK, TOPA SAHİP OLMAK HER ZAMAN ÖNEMLİDİR. İKİ TAKIM DA TOPA SAHİP OLMAK, OYUNU KONTROLÜNDE TUTMAK ADINA MÜCADELE GÖSTERİYORDU. GEÇEN MAÇTA ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDA OLAN ORTAKLAR KAPTANI HAKAN DAKİKALAR 6'YI GÖSTERDİĞİNDE GÜZEL BİR KAFA VURUŞU İLE TOPU AĞLARA GÖNDERDİ. ANCHOR DAHA İLK GOLÜN ŞOKUNU ÜZERİNDEN ATAMAMIŞKEN BU GOLDEN TAM 7 DAKİKA SONRA SAHNEYE ÇIKAN İSİM TANJU OLUYORDU. SKOR 2-0'A GELMİŞTİ. ERKEN DAKİKALARDA BULUNAN İKİ GOL İLE ÜSTÜNLÜĞÜNÜ SÜRDÜREN ORTAKLAR BUNU KALECİSİ TAHA'YA DA BORÇLU. ÇIKARDIĞI TOPLAR VE ANİ REFLEKSLERİ İLE KALESİNİ GOLE KAPATMIŞTI. ANCHOR TAKIMI BİR ŞEKİLDE TAHA'YI GEÇME ÇABASI İÇERİSİNDEYDİ. POZİSYON BULMAKTA ZORLANMASA DA KALEYİ BOMBALASA DA TAHA ENGELLİYORDU ŞUTLARIN GOLE DÖNMESİNİ. ANCHOR İLK İKİ MAÇTA BİZE GÖSTERDİĞİ GİBİ KİLİDİ AÇINCA ARDI ARDINA GOLLERİ BULAN BİR EKİP. 16. VE 18. DAKİKALARDA  AHMET VE EJDER SAHNEYE ÇIKTI VE SKORDA BİRDEN DENGE OLUŞTU. BU GOLDEN SONRA İSE PENALTIDA TOPUN BAŞINA GEÇEN ARAS GÜZEL BİR VURUŞ İLE TAKIMINI ÖNE GEÇİRDİ. İLK YARIDA DAHA BAŞKA GOL OLMUYORDU VE ANCHOR GERİYE DÜŞTÜĞÜ MAÇTA İLK YARIYI ÖNDE KAPATMAYI BAŞARIYORDU.

İLK YARI SEYİR ZEVKİ BAKIMINDAN YÜKSEKTİ. İKİNCİ YARIDA ÖZELLİKLE DE İKİNCİ YARININ ORTALARINDAN SONRA MAÇIN DAHA ZEVKLİ HALE GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORDUK. TANJU ORTAKLAR TAKIMI ADINA SKORU 3-3'E GETİRDİ. MAÇIN TAMAMINI DÜŞÜNÜNCE MAÇTA HİÇBİR ZAMAN BASKIN TARAF OLMADI. TOP BİR O KALEDE BİR DİĞER KALEDEYDİ. İKİNCİ YARIDA SKORU EŞİTLEMESİNDEN SONRA GÜVEN KAZANAN ORTAKLAR SAVUNMADA ÇIKARKEN YAPILAN BASİT BİR TOP KAYBI SONRASI 44. DAKİKADA NECATİ İLE ÖNE GEÇMEYİ BAŞARIYORDU. ARKA ARKAYA 5 MAÇ KAYBEDEN ORTAKLAR HEM KENDİ MAĞLUBİYET SERİSİNİ HEM DE RAKİBİ ANCHOR'A YENİLGİNİN TADINI TATTIRMAK İSTİYORDU. ANCHOR'UN İSE BUNA HİÇ NİYETİ YOKTU. İSİM VERECEK OLURSAK DA O İSİM ATEŞ. ATEŞ ADETA İSMİ GİBİ SON DAKİKALARDA ALEV ALDI. 48. VE 50. DAKİKALARDA ARKA ARKAYA ATTIĞI 2 GOL İLE 3 PUANI ORTAKLAR TAKIMININ ELLERİNDEN ALDI.

ANCHOR ÇIKTIĞI ÜÇÜNCÜ MAÇINI DA KAZANARAK 9 PUANA ULAŞMAYI BAŞARDI. ORTAKLAR İSE MAÇTA ÇOK GÜZEL MÜCADELE EDİP İYİ OYNAYIP MAÇIN SONUNU BİR TÜRLÜ GETİREMEMEYE DEVAM ETTİ. LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMI DA İYİ MÜCADELESİ İÇİN TEBRİK EDER VE KALAN MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

ANCHOR
İLKAY   7
ATEŞ   9
Tuna Sağlam  KAPTAN BUGÜN BIR BEK OYUNCUSU NASIL OLUR BIZLERE ONU GÖSTERDI. IKI YÖNLÜ BEK ROLÜNDE OYNAYAN TUNA IYI BIR PERFORMANS SERGILEDI. 8
EJDER   8
BÜNYAMİN   7
ARAS   8
AHMET   8
ORTAKLAR
TAHA   9
NEJAT   7
NECATİ   7
Hakan Ozarslan  KAPTAN GEÇEN MAÇTAKI ÜZERINDEKI TOPRAGI BUGÜN TAMAMEN ATMIS GIBIYDI. HÜCUMDAKI ETKIN ROLÜ TAKIMINA ÇOK SEY KAZANDIRDI. ATTIGI KAFA GOLÜ ISE GÖRÜLMEYE DEGERDI. 8
YİĞİT   8
TANJU   9
HAKAN   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı