• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
KARDEŞLER STH 4-3 KAKOSİ
Süper Lig
17 Haziran 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

ALTIN DUVAR KERİM

ALTIN DUVAR KERİM 18.06.2020 | 14:17
STH KARDEŞLER ALLAHKERİM

LİG MARATONU 2020 SEZONU HALI SAHA LİGİ TÜM HIZI İLE DEVAM EDERKEN KAR SPOR TESİSLERİNDE GÜNÜN İLK MAÇINDA KARDEŞLER STH VE KAKOSİ TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

İKİ TAKIMDA MAÇA ÇOK İSTEKLİ VE ARZULU BAŞLADI. KAKOSİ TAKIMI  YENİ BİR OYUNCU KADROSU İLE SAHADA YERİNİ ALIRKEN ORTA SAHADA DAHA DİRİ OYUNCU GRUBU VE SAVUNMADA YASİN İLE MAÇA İYİ BAŞLAMIŞ OLMASINA RAĞMEN KARDEŞLER STH TAKIMI SAVUNMADA MÜTHİŞ BİR MÜCADELE ÖRNEĞİ GÖSTERİRKEN KALECİ KERİM İSE SON ZAMANLARIN EN ETKİLEYİCİ KALECİ PERFORMANSLARINDAN BİRİNE İMZASINI ATTI.

SAYISIZ KAKOSİ ATAKLARINA ADETA TEK BAŞINA SET ÇEKEN KERİM OYUNU GERİDEN İYİ KURARAK VE ATTIĞI UZUN TOPLARLA KAKOSİ CEZA SAHASI İÇİNDE ARKADAŞLARINI POZİSYONA SOKMAYI BAŞARDI. ZEVKLİ MÜCADELEDE İLK GOL 10. DAKİKADA GOLCÜ OYUNCU HASAN'IN AYAĞINDAN GELDİ.SAVUNMANIN ARKASINA ATILAN UZUN TOPA AKILLI BİR KOŞU YAPAN VE KALECİDEN ÖNCE TOPUĞU İLE DOKUNAN HASAN TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ.

YEDİĞİ ŞOK GOLE CEVAP VERMEK İÇİN TÜM HATLARI İLE YÜKLENEN KAKOSİ TAKIMI BİR TÜRLÜ KARDEŞLER STH SAVUNMASINI VE KALECİ KERİM'İ GEÇMEKTE BAŞARILI OLAMADI. İLK YARININ EN ÖNEMLİ ANLARINDAN BİRİDE MAÇIN 15 VE 16. DAKİKALARINDA PEŞ PEŞE GÖRDÜĞÜ SARI KARTLAR İLE SAVUNMANIN ÖNEMLİ İSMİ EMRE'NİN OYUNDAN ATILMASI OLDU.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA İSE AKILLI BİR OYUNLA TOPU AYA KISA PASLARLA GEZDİREN VE BİRANDA SAVUNMA ARKASINA ATILAN UZUN TOPLARLA POZİSYON ARAYAN KARDEŞLER STH ÇOK NADİR FIRSATLAR YAKALADI VE BUNLARI DEĞERLENDİRMEYİ BAŞARDI.

MAÇIN 28. DAKİKASINDA ORTA SAHANIN SOL KANADINDA FAUL ATIŞI KAZANAN KARDEŞLER STH TAKIMINDA TOPUN BAŞINA GEÇEN SERGEN OLDU. SERGEN AKIL DOLU MUAZZAM BİR VURUŞ VE KALECİNİNDE BÜYÜK HATASI İLE TOPU FİLELERLE BULUŞTURARAK TAKIMINI 2-0 ÖNE GEÇİRDİ. YEDİ ŞOK GOLLE ADETA BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAYAN KAKOSİ TAKIMI GOL YOLLARINDAKİ ŞANSIZLIK VE BECERİKSİZLİKLERİNİN YANINDA HATALI GOLLE ADETA MORALLER SIFIRA İNERKEN 30. DAKİKADA SAHNEYE ORTA SAHADA BİREYSEL BECERİLERİ İLE MERT ÇIKTI VE TAKIMINI UMUTLANDIRAN İSİM OLDU.

SKORUN 2-1 OLMASI İLE BİRLİKTE BOZULAN MORALLER TEKRAR YERİNE GELSE BİLE BU AKŞAMIN TEK GERÇEĞİ VE ETKİLİ PERFORMANSI KERİM TAKIMINI RAHATLATAN KURTARIŞLARI İLE ALININ GALİBİYETTE BÜYÜK PAY SAHİBİ OLDU.

MAÇIN İLERLEYEN DAKİKALARINDA 38. DAKİKADA SERGEN SKORU 3-1 ,44. DAKİKADA HASAN ATTIĞI GOLLE SKORU 4-1 YAPARKEN KAKOSİ TAKIMINDA MEVLÜT 45. DAKİKADA SKORU 4-2 KAPTAN SERDAR SON DAKİKA PENALTISI İLE FARKI BİRE İNDİRDİ VE MAÇIN SKORUNU TAYİN ETTİ.

İKİ TAKIM OYUNCULARI MAÇ SONU BİR BİRLERİNİ TEBRİK EDEREK SAHADAN AYRILIRKEN EN BÜYÜK TEBRİK GÜNÜN BAŞARILI İSMİ KERİM'E GELDİ.

KARDEsLER-STH
KERİM   10
Emre Araç   5
OKAN ARAÇ   7
MUSTAFA YILMAZER   7
BATUHAN   7
SEMİH   7
HASAN ARAÇ   8
ERHAN PELE DURAK    6
MESUT   6
KAKOSi
İBRAHİM   6
YASİN   7
BATUHAN   6
Mert Hürşan   6
SEMİH   6
Rızvan Oruczade   6
Mevlüt Arslan   6
Serdar KURT   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı