• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

ALL STAR 2020 İÇİN HAZIR MISINIZ ?

ALL STAR 2020 İÇİN HAZIR MISINIZ ? 25.12.2019 | 11:54

 DEVLER SAHNE ALIYOR ! 

 ALL STAR SEÇMELERİ BAŞLIYOR ! HAZIRSANIZ BAŞLAYALIM ! 

LİG MARATONU 2019-2020  SEZONU PLAY OFF FİNALLERİ YAKLAŞIRKEN HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİMİZ VE TÜM SPOR SEVERLERİN MERAKLA BEKLEDİĞİ ALL STAR MAÇI PLAY OFF SÜRECİ BAŞLAMADAN ÖNCE KURA ÇEKİMİNİN YAPILACAĞI 19 OCAK PAZAR AKŞAMI  DÜZENLENMESİ PLANLANMAKTADIR.


ALL STAR NEDİR ?

Bu yıl ONUNCUSU düzenlenecek olan '' ALL STAR '' ligimizde top koşturan en yetenekli oyuncuları karşı karşıya getirecek bir gösteri maçıdır.

ALL STAR TAKIMI NASIL SEÇİLİR ?

All Star Takımı seçimi için bünyemizde görev yapan Hakem ve Gözlemciler her mevki için kendi star adaylarını oluşturarak yönetime sunarlar. Ayrıca ligimizde oynayan takım kaptanlarından da (Kendi Oyuncusunu seçemez) listeler alınır ve her mevki için adı en çok yazılan oyuncular All Star takımına girmeye hak kazanır.  

ALL Star İçin Kaç Oyuncu Seçilir ?

ALL Star Doğu ve ALL Star Batı olmak kaydı ile iki takım oluşturulur ve 14 oyuncu seçilir. Bu sezon dördüncü kez birer yedeğin yer alacağı şekilde kadrolar 8 kişilik olarak hazırlanarak Ligde yer alan yüzlerce takım arasından her takımdan birer oyuncunun yer alma hakkı kazanacağı toplam 16 kişiye sahada olma şansı sunacaktır.

Bu Maçta Ücretlendirme yapılır mı ?

Bu gösteri maçının bütün masraflarını LİG MARATONU karşılar ve oyunculardan hiç bir ücret talep edilmez. Oyuncular Lig Maratonunun Özel Formalarıyla Sahaya Çıkarlar. Onlara sadece neden ''All Star'' seçildiklerini sahada ispatlamak düşer.

All Star kadrosuna girmek için sadece iyi bir oyuncu olmak yetmiyor aynı zamanda örnek bir kişi olduğunuzu da tüm lige kanıtlamış olmanız gerekiyor. Yılbaşı gecesi açıklanacak All Star aday kadrosunda yer alacak oyuncularımızı şimdiden tebrik ediyoruz.


Geçtiğimiz yıllarda düzenlemiş olduğumuz ALL STAR maç haberlerine ulaşmak için ; 

www.ligmaratonu.com internet adresimizin Bilgi Bankası sekmesinden Haberler seçeneğini işaretleyip arama kısmına ''All Star'' yazmanız halinde ilgili tüm haberlere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı