• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

ALAN SMİTH SON 8'E KALDI

ALAN SMİTH SON 8'E KALDI 6.06.2022 | 21:10
TOZKOPARAN HİKAYESİNİ TAMAMLAYAMADI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU 2. TUR MAÇINDA ALAN SMITH TAKIMI İLE TOZKOPARAN TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

LİGDE İLK 4 SIRADA YER ALAMAYIP DİREKT GRUP AŞAMASINI GEÇEN ALAN SMITH İLE 2021 SEZONUNUN FİNALİSTİ TOZKOPARAN 2. TUR ELEMELERİNDE KARŞI KARŞIYA GELDİ. MAÇA AVNİ'NİN ERKEN DAKİKALARDA BULDUĞU GOL İLE İYİ BAŞLAYAN TOZKOPARAN, SKORU ELİNDE TUTAMADI. BU GOLDEN HEMEN 1 DAKİKA SONRA SİNAN YİTEN İLE SKORU DENGELEYEN ALAN SMITH 3 DAKİKA SONRA DA SİNAN NARİN İLE ÖNE GEÇMEYİ BAŞARDI. İLK 10 DAKİKA ÇOK GARİP BİR ŞEKİLDE BAŞLARKEN YENİLEN BASİT GOLLER TOZKOPARAN CEPHESİNDE GERGİNLİĞE YOL AÇTI. ÖNLERİNDE UZUN BİR SÜRE VARKEN GEREKSİZ RİSKLER ALAN TOZKOPARAN KALESİNDE ART ARDA GOLLER GÖREREK İLK YARIYI 5-1 GERİDE KAPATAN TAKIM OLDU.

İKİNCİ YARIYA DAHA HIRSLI BAŞLAYAN TOZKOPARAN, AVNİ'NİN GOLLERİYLE FARKI İNDİRMEYİ BAŞARIRKEN ALAN SMITH TAKIMI OYUNCULARI İLK YARIDAKİ PERFORMANSLARININ ÇOK GERİSİNDE KALDI. AYNI ZAMANDA ÇOK YORULAN ALAN SMITH OYUNCULARI İLERİDE TOP TUTMAKTA ZORLANINCA GERİDE ÇOK POZİSYON VERMEK DURUMUNDA KALDI. UĞUR ZAMAN ZAMAN TAKIMINI YAPTIĞI KURTARIŞLAR İLE OYUNDA TUTSA DA MAÇIN SONUNDA TOZKOPARAN'DAN BİR GERİ DÖNÜŞ OLDUĞU GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİREMEDİ. MAÇIN NORMAL SÜRESİ 5-5 OLARAK SONUÇLANDI.

PENALTILARDA SON PENALTILARA KADAR HİÇBİR OYUNCU HATA YAPMAZKEN KALECİLERE SIRA GELDİĞİNDE KAPTAN UĞUR ALAN SMITH ADINA PENALTIDA KALECİ OSMAN'I GEÇEMEDİ. MAÇ BİTTİ DENİLEN NOKTADA OSMAN TOPU DİREĞE NİŞANLADI VE SERİ PENALTI ATIŞLARI DEVAM ETTİ. BU FIRSATI DEĞERLENDİREMEYEN TOZKOPARAN DA SÜLEYMAN PENALTIYI KAÇIRDI VE ÇEYREK FİNAL BİLETİNİ ALAN TAKIM ALAN SMITH OLDU.

ARALIK AYINDA KUPAYI ELİNDEN KAÇIRAN TOZKOPARAN BU SEZONA YARIM KALAN HİKAYELERİNİ TAMAMLAMAK ADINA YOLA ÇIKMIŞLARDI ANCAK GEÇTİĞİMİZ SEZON PENALTILARLA ATLADIKLARI TURLAR OLMASINA KARŞIN BU KEZ PENALTILARLA ELENEREK MARATONA 2.TURDA VEDA ETTİLER. CENTİLMENCE GEÇEN KARŞILAŞMA İÇİN HER İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER, ALAN SMİTH'E YARI FİNAL YOLUNDA TELLİOĞULLARI KARŞISINDA BAŞARILAR DİLER, TOZKOPARAN'A İSE YENİ SEZONDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı