• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
KURTLAR VADİSİ 3-9 ALAN SMİTH
Süper Lig
18 Ocak 2022 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

4 PUANI "ALAN" TARAF SMITH OLDU

4 PUANI "ALAN" TARAF SMITH OLDU 19.01.2022 | 04:14
ALAN SMİTH CANAVARA DÖNÜŞTÜ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU 19. HAFTA MAÇINDA ALAN SMITH İLE KURTLAR VADİSİ TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

LİGE ÇOK İYİ BİR GİRİŞ YAPAN VE UZUN SÜRE LİDERLİK KOLTUĞUNDA OTURAN KURTLAR VADİSİ TAKIMI SON ZAMANLARDA ÇÖKÜŞE GEÇMİŞTİ. ARTIK BİR GALİBİYET SERİSİNE İHTİYACI OLAN KURTLAR VADİSİ'NDE BAZI OYUNCULARIN EKSİK OLDUĞUNU MAÇ ÖNCESİNDE GÖRÜYORDUK. ALAN SMITH İSE ÖZELLİKLE KALECİ AHMET VE AZİZ'İN TAKIMA KATTIĞI OLUMLU HAVA BEKLEDİKLERİNDEN DAHA ÇOK PUAN TOPLAMALARINI SAĞLADI.

SALI GÜNÜNÜN AÇILIŞ MAÇINA DAHA İYİ BAŞLAYAN TARAF KURTLAR VADİSİ OLDU. ENBİYA TAKIMINI DAKİKALAR 7'Yİ GÖSTERDİĞİNDE ÖNE GEÇİRDİ. MAÇA İYİ BAŞLAYAN OGÜN SKORA DENGEYİ GETİRİRKEN ENBİYA TEKRAR SAHNEYE ÇIKARAK SKORDA TEKRAR TAKIMINI ÖNE GEÇİRDİ. BU GOLDEN 3 DAKİKA SONRA SAĞ ÇARPRAZDAN NUMAN HARİKULADE BİR GOL ATARAK FARKI İKİYE ÇIKARDI. BU GOLDEN SONRA BİR DAHA AĞLARI SARSAMAYACAK OLAN KURTLAR VADİSİ TAKIMINDA YAVAŞ YAVAŞ PİL BİTİYORDU. İLK YARININ SONLARINDA TAKIMIN GOLCÜSÜ SİNAN BULDUĞU ARKA ARKAYA GOLLERLE ÖNCE SKORU EŞİTLEDİ SONRA TAKIMININ İLK YARIYI ÖNDE BİTİRMESİNİ SAĞLADI.

İKİNCİ YARI İSE TAM ANLAMIYLA TEK TARAFLI BİR MAÇ GERÇEKLEŞTİ. KURTLAR VADİSİ OYUNCULARI MAÇIN SONUNA KADAR SKORDAN BAĞIMSIZ BİR ŞEKİLDE EFOR SARF ETSE DE HÜCUM GÜÇLERİ ÇOK DÜŞÜK KALDI. BUNU İYİ DEĞERLENDİREN ALAN SMITH MAÇ SONUNDA HATA YAPMADI VE FARKI BİRAZ DAHA AÇARAK MAÇTAN 4 PUAN İLE AYRILAN TARAF OLDU. ALAN SMITH BÖYLELİKLE KURTLAR VADİSİ TAKIMINDAN 4 PUANI ALIP CEBİNE KOYARKEN ÜST SIRALARA TIRMANIŞINI SÜRDÜRMEYE DEVAM ETTİ. KURTLAR VADİSİ TAKIMINDA İSE HER NE KADAR EKSİK KADRO İLE SAHADA OLSA DA ARTIK BU KÖTÜ GİDİŞATIN SEBEPLERİNİ BİR AN ÖNCE ÖĞRENİP ÇÖZMEYE ÇALIŞMALILAR.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ EKİBİMİZE DE 2022 SEZONUNDA BAŞARILAR DİLERİZ.

KURTLAR-VADiSi
BATUHAN   6
HARUN   6
RECEP   7
ERDİNÇ   6
NUMAN   7
SAMET   7
ENBİYA   8
ALAN-SMiTH
AHMET   8
OGÜN   8
ENES   7
AZİZ   8
ZEKİ   7
BURAK   7
SİNAN   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı