• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

⭐⭐⭐ ALL STAR 2020 ⭐⭐⭐

⭐⭐⭐   ALL STAR 2020   ⭐⭐⭐ 19.02.2020 | 14:52
ALL STAR DOĞU : 4 - 1 : ALL STAR BATI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ İÇİN GELENEKSELLEŞEN ALL STAR MÜSABAKASI OCAK AYINDA, PLAY OFF SÜRECİNDEN HEMEN ÖNCE BAYRAMPAŞA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR TESİSLERİNDE OYNANDI.

HER YIL OLDUĞU GİBİ LİGİN MEVKİLERİNE GÖRE EN İYİ OYUNCULARINDAN KURULU OLAN KARŞILAŞMADA 14 KİŞİLİK İKİ TAKIM DOĞU - BATI KARMASI OLARAK BÜYÜK BİR GÖRSEL ŞÖLENE İMZA ATTILAR. HAZIRLANAN YENİ ALL STAR FORMALARI DA BU YIL SEÇİLEN OYUNCULAR İÇİN İLK KEZ GİYME ŞANSI KAZANDIRIRKEN SAHADA BULUNAN TÜM OYUNCULAR HEM FUTBOL BECERİLERİ HEM DE ÖRNEK KİŞİLİKLERİYLE ADINA YAKIŞIR ŞEKİLDE MÜCADELEYİ TAMAMLADILAR.

ALL STAR BATI KARMASINDA KALEYİ ŞAMPİYONLUK APOLETİ BULUNAN RAGNAR'IN TECRÜBELİ FİLE BEKÇİSİ ÖZCAN KORURKEN, ÖNLERİNDE SEZONUN ŞUAN ÇEYREK FİNALİNDE MÜCADELE EDEN MUHTEŞEM YÜZYIL'IN TECRÜBELİ OYUNCUSU ARSLAN ŞENTÜRK VE DİĞER ÇEYREK FİNALİST THE LEGENDS'İN BEL KEMİĞİ GÖKALP BULUNDU. ORTA ALANDA BİR BAŞKA ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ YAŞAYAN EKİPLERDEN CANTAŞ'IN ORTA SAHA OYUNCUSU MUHAMMET VE GEÇTİĞİMİZ YILIN FİNALİST TAKIMI ÇELTİK'TEN TANIDIĞIMIZ VE BU SEZON TRANSFER OLDUĞU THE KAMAR'S TAKIMININ BAŞARILI OYUNCUSU HAKAN VARDI. OFANSİF ORTA SAHA BÖLGESİNDE KARTALTEPE'NİN YILDIZ OYUNCUSU FURKAN BULUNURKEN ÖNLERİNDE GOL KRALLIĞI YAŞAYAN VE BU SEZONUN PLAY OFF BÖLÜMÜNDE EN GOLCÜ İSİM OLARAK DİKKAT ÇEKEN ABDÜLKADİR TÜR'ÜN YER ALDIĞI TAKIM LİGDE OLSA FİNAL OYNAYABİLECEK KAPASİTEDE BİR TAKIM GÖRÜNTÜSÜ ÇİZDİLER.

ALL STAR DOĞU KARMASINDA İSE KALECİLER AÇISINDAN HEP İYİ İSİMLERE SAHİP OLAN CANTAŞ TAKIMININ PERFORMANSIYLA DİKKAT ÇEKEN İSMİ ERDEM, BU SEZON KİMSELERE ALL STAR KALESİNİ KAPTIRMADI. SAVUNMA HATTINDA SİYAVUŞPAŞA'NIN VE LİGİN EN TECRÜBELİ İSİMLERİNDEN GÖKHAN YER ALIRKEN HEMEN YANINDA DRAGAO'NUN ETKİLİ İSMİ YUNUS FORMA ŞANSINI YAKALAYAN İSİMLERDEN BİRİYDİ. ORTA SAHADA NİŞANCA OLD BOYS ADINA TER DÖKEN EMRAH, NADYA'NIN VE LİGİN SÜPER STARI AYNI ZAMANDA SAHANIN DA EN GENÇ İSMİ OLAN SEMİH İLE THE LEGENDS'İN FİNALİST UNVANLI OYUNCUSU KUTAY ÜÇLÜSÜ GÖREV ALDI. İLERİ UÇTA İSE ABDÜLKADİR'İN KARŞISINDA BULUNAN İSİM GEÇTİĞİMİZ SEZONUN GOL KRALI OĞUZ ÇETİN OLURKEN REAL BOYS TAKIMINI TEMSİLEN ALL STAR ŞANSI BULMUŞ OLSA DA PLAY OFF DÖNEMİNDE TAKIMININ YER ALMAMASI NEDENİYLE CANTAŞ'IN YOLUNU TUTTU VE 14 KİŞİLİK ALL STAR MAÇINDA EN ÇOK TEMSİLCİSİ BULUNAN TAKIM OLARAK CANTAŞ TAKIMI BİR ADIM ÖNDE GÖZÜKTÜ.

MÜTHİŞ BİR TEMPOYLA VE YAĞIŞLI HAVADA OYNANAN KARŞILAŞMA İZLEYİCİLERE KEYİFLİ DAKİKALAR YAŞATIRKEN PLAY OFF ÖNCESİ FARKLI TAKIMLARDA MÜCADELE EDEN OYUNCULARIN SAHA İÇİNDE OLUMLU BİR BAĞ KURULMASINDA ÖNEMLİ BİR ETKEN OLDU. HANGİ TARAFIN KAZANDIĞININ PEK ÖNEMLİ OLMADIĞI KARŞILAŞMA TÜM ÜYELERİMİZE ÖRNEK OLABİLECEK SEVİYEDE CENTİLMENCE VE DOSTLUK ÇERÇEVESİNDE GEÇERKEN BU DURUMUN MEYVELERİNİ ÇEYREK FİNAL AŞAMASINA KADAR HEP BİRLİKTE TOPLAMIŞ OLDUK.

LİG MARATONU'NUN 10. YILINA GİRDİĞİMİZ BU AYLARDA REKABET DOLU PLAY OFF DÖNEMLERİNİN YANI SIRA SÜPER LİG BOYUNCA VE BU TÜR EĞLENCE AMAÇLI DÜZENLENEN ETKİNLİKLER SAYESİNDE OLUŞAN AİLE ORTAMIMIZDA SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN DE GÖSTERMİŞ OLDUKLARI KATILIMLARDAN DOLAYI MEMNUNİYETİMİZİ DİLE GETİRİYOR, GEREK BU SEZON GEREK İSE DAHA ÖNCE YILLARDA ALL STAR FORMASI GİYEN OYUNCULARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ VE LİG MARATONU FİNALLERİNDE MÜCADELE EDEN TAKIMLARIMIZLA BİRLİKTE 2020 SEZONU OLAN YENİ SEZONDA KATILIM GÖSTEREN TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı