• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
TOZKOPARAN 6-4 MEDUSA
Süper Lig
17 Haziran 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

RÜZGAR KAYADAN SADECE TOZ ALMIŞ

RÜZGAR KAYADAN SADECE TOZ ALMIŞ 18.06.2020 | 14:17
TOZKOPARAN'DAN MEDUSA DARBESİ

LİG MARATONU 2020 SEZONU HALI SAHA LİGİ TÜM HIZI İLE DEVAM EDERKEN KAR SPOR TESİSLERİNDE GÜNÜN İKİNCİ MAÇINDA TOZKOPARAN VE MEDUSA TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

PANDEMİ SONRASI İLK MAÇLARINA ÇIKAN İKİ TAKIMDA FUTBOLU NE KADAR ÖZLEDİKLERİNİ İLK DAKİKALARDA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İLE ADETA İZLEYENLERE HİSSETTİRDİLER. MAÇIN İLK ATAĞINDA TOZKOPARAN TAKIMINDAN GÜRKAN SAĞ KANATTAN KALEYİ GÖREN BİR NOKTADAN MUAZZAM BİR VURUŞLA BAŞARILI ELDİVEN TURGAY'I AVLAMAYI BAŞARDI VE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ. YEDİ ŞOK GOLLE BİRAZ OLSUN AFALLAYAN MEDUSA KAPTAN CANER'İN CEZA SAHASI DIŞINDAN ŞIK VURUŞUYLA SKORA DENGE GETİRİRKEN MEDUSA TAKIMINDA MERT OYNADIĞI TEMPOLU OYUN İLE ADETA GÖZLERİMİZİN PASINI SİLDİ DESEK YANLIŞ OLMAZ.

İLK DAKİKALARDA GELEN KARŞILIKLI GOLLERLE OYUNUN TEMPOSU İYİCE TAVAN YAPARKEN BAŞARILI KALECİ PERFORMANSLARI İSE OYUNUN DENGEDE KALMASINI SAĞLARKEN İLK YARININ SON DAKİKALARINDA TOZKOPARAN 23. DAKİKADA UĞUR VE 25. DAKİKADA AÇILIŞ GOLÜNÜN SAHİBİ GÜRKAN İLE PEŞ PEŞE GOLLER BULARAK İLK YARININ SKORUNU TAYİN ETTİ.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA BU SEFER GOLLE BAŞLAYAN MEDUSA TAKIMI OLDU. ORTA SAHANIN BAŞARILI İSMİ MERT KLAS BİR GOLLE FARKI TEK HANE İNDİRİRKEN TAKIMINI MORAL VE MOTİVASYON OLARAK MAÇA SARILMASINI SAĞLADI.

FARKIN TEK HANE YE DÜŞMESİYLE TOZKOPARAN KALESİNE TÜM HATLARI İLE YÜKLENEN MEDUSA TAKIMI SAVUNMADA İNANILMAZ AÇIKLAR VERDİ. YAKALADIĞI KONTRA ATAKLARI İYİ DEĞERLENDİREN TOZKOPARAN FARKI GİDEREK AÇMAYI BAŞARDI VE MAÇIN SON DÜDÜĞÜ ÇALDIĞINDA SKOR TABELASINDA TOZKOPARAN'IN GÜÇLÜ RAKİBİ KARŞISINDA 6-4 ÜSTÜNLÜĞÜ VARDI.

TOZKOPARAN BU AKŞAM TAKIM OLARAK SAVUNMADA SIFIR HATA İLE OYNARKEN ORTA SAHADA GÜRKAN,UĞUR VE SONER'İN HIZLI OYUNU İLE SONUCA GİTMEYİ BAŞARARAK HANESİNE ÇOK ÖNEMLİ BİR MÜCADELEDEN ALTIN DEĞERİNDE 3 PUAN YAZDIRARAK AYRILMIŞ OLDU.

TOZKOPARAN
osman TOPRAK   7
Mehmet Ali Dündar   7
SONER   7
ÖMER   7
ERTUNÇ   7
UĞUR   7
GÜRKAN   8
MEDUSA
Turgay Yazici   7
Caner Yazıcı   7
FERİT   6
Fatih Lascu   6
Enis Özperçin    7
Ferhat Yildiz   7
Mert Kartal   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı