• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
GUNNERS 12-0 Nadya Komanaçi
Süper Lig
06 Ekim 2019 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Fatih ŞAHİN

PİYALE GENÇLİK'TEN BİR DÜZİNE GOL YAĞMURU !

PİYALE GENÇLİK'TEN BİR DÜZİNE GOL YAĞMURU ! 8.10.2019 | 13:30

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 10. HAFTA MAÇINDA HİDAYET TÜRKOĞLU HALI SAHA TESİSLERİNDE PİYALE GENÇLİK VE NADYA KOMANAÇİ TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

 

MAÇ BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER MAÇA ETKİLİ BAŞLAYAN TARAF PİYALE GENÇLİK TAKIMI OLDU. DAKİKALAR 5’İ GÖSTERDİĞİNDE SELİM’İN ATTIĞI GOLLE PİYALE GENÇLİK TAKIMI 1-0 ÖNE GEÇTİ. BU GOLÜN HEMEN ARDINDAN 10.DAKİKADA EREN VE 15.DAKİKADA SELİM’İN GOLLERİYLE SKOR FARKI 3’E YÜKSELDİ. İLK YARI SAHANIN TEK HAKİMİ OLAN PİYALE GENÇLİK TAKIMI 22 VE 25.DAKİKALARDA EREN’LE İKİ GOL DAHA BULARAK SKORU 5-0’A GETİRDİ. İLK YARI MAÇTA BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI VE PİYALE GENÇLİK TAKIMI İLK YARIYI 5-0’LIK ÜSTÜNLÜKLE TAMAMLADI.

 

İLK YARIDA OLDUĞU GİBİ İKİNCİ YARIDA SAHANIN TEK HAKİMİ OLAN PİYALE GENÇLİK TAKIMI MAÇA GOLLE BAŞLAYAN TARAF OLDU. 30. VE 33. DAKİKALARDA EREN, 42. DAKİKADA HÜSEYİN VE 41.DAKİKADA SELİM’LE DÖRT GOL DAHA BULAN PİYALE GENÇLİK TAKIMI MAÇTA SKORU 9-0’A GETİRDİ. SKORA ALDANMAKSIZIN TEMPOLU VE TEK KALE OYUNUNU DEVAM ETTİREN PİYALE GENÇLİK TAKIMI 47. VE 48. DAKİKADA EREN’LE İKİ GOL DAHA BULARAK SKORU 12-0’A TAŞIDI. EREN’İN YILDIZLAŞIP 8 GOL ATTIĞI MAÇTA PİYALE GENÇLİK TAKIMI SAHADAN 12-0 GALİP AYRILDI.

 

PİYALE GENÇLİK TAKIMI LİGE FIRTINA GİBİ BİR GERİ DÖNÜŞ YAPTI. GENÇ VE YETENEKLİ KADROSUNU, TECRÜBELİ VE KALİTELİ İSİMLERLE TAKVİYE EDEREK BU SEZON İÇİN ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYLARINDAN OLACAKLARININ SİNYALLERİNİ ERKENDEN VERMEYE BAŞLADILAR.

 

NADYA KOMANAÇİ TAKIMI İSE ALIŞILMIŞ OYUN PERFORMANSLARINI BU MAÇTA ORTAYA KOYAMADILAR. EKSİK İSİMLERİNİN DE OLMASINDAN ÖTÜRÜ BEKLENMEDİK BİR MAĞLUBİYETLE KARŞILAŞTILAR.

 

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK HER İKİ TAKIMADA GELECEK MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

 

 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 


GUNNERS
YAHYA   8
Aykut Şahin  HEM HAVADAN HEM DE YERDEN HATASIZ BIR PERFORMANS GÖSTERDI. TAKIMIN IYI ISIMLERINDENDI. 8
ERGİN CAN  DEFANSTA HATASIZ BIR PERFORMANS SERGILEDI. SOGUKKANLI VE TECRÜBELI OYUN YAPISIYLA TAKIMININ KALESINI GOLE KAPAMASINDA EN ETKILI ISIMLERINDEN BIRI OLARAK DIKKAT ÇEKTI. 9
Selim Gürbüz  KALITESINI TAKIMDA ÇOK NET ORTAYA KOYDU. ÜÇ DE GOL ATARAK HATTRICK YAPTI. 9
CİHAN ESGÜN  ORTASAHADA ÇOK MÜCADELE ETTI VE BIR AN OLSUN OYUNDAN DÜSMEDI. 8
Eren İncebayraktar  ATTIGI SEKIZ GOLLE TAKIMINA DIREK OLARAK GALIBIYETI GETIREN ISIM OLDU. 10
Hüseyin İncebayraktar  BIR GOL ATMASINA KARSIN YAPTIGI ASISTLERLE DIKKAT ÇEKTI. 8
Nadya-Komanaci

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı