• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DİRİLİŞ SK 4-4 TRİPOLİS BAĞCILAR
Süper Lig
26 Ekim 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

İLK YARI TRİPOLİS İKİNCİ YARI DİRİLİŞ

İLK YARI TRİPOLİS İKİNCİ YARI DİRİLİŞ 26.10.2020 | 23:57
DİRİLİŞ SONRADAN AÇILDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE HAFTANIN AÇILIŞ MÜCADELESİNDE TRİPOLİS BAĞCILAR VE DİRİLİŞ SK KARŞI KARŞIYA GELDİ. 


LİGİMİZDE OLDUKÇA ETKİLİ BİR PERFORMANS SERGİLİYEN DİRİLİŞ SK VE SON ZAMANLARDA YÜKSELEN GRAFİĞİ İLE DİKKAT ÇEKEN TRİPOLİS BAĞCILAR ARASINDAKİ MÜSABAKA ADETA NEFELSERİ KESTİ. 

İLK DAKİKALARDA MÜSABAKAYA İSTEDİĞİ GİBİ BAŞLAYAN TARAF TRİPOLİS BAĞCILAR OLDU. ADETA NE İSTİYORSA ONU YAPAN PLANLARINI SAHADA HER ŞEKİLDE UYGULAYAN VE RAKİBİNİN OYUN PLANINI BOZAN TRİPOLİS BAĞCILAR KISA SÜREDE İKİ FARKLI ÖNE GEÇTİ. FUTBOLUN TÜM DOĞRULARINI SAHAYA YANSITAN TRİPOLİS BAĞCILAR LİGİMİZE KATILDIĞI GÜNDEN BU YANA EN İYİ FUTBOLUNU OYNAMAYA DEVAM ETTİ. İKİNCİ YARIYA DA FENA BAŞLAMAYAN TRİPOLİS İLERLEYEN DAKİKLARDA KAÇIRDIĞI NET POZİSYONLAR VE YAPILAN HATALI DEĞİŞİKLİK NEDENİYLE BÜYÜK BİR BASKIYA MARUZ KALDI. 4-0 ÖNDEYKEN SON DAKİKALARDA SKOR 4-4'E GELİNCE 4 PUANI ELİNDEN KAÇIRAN TRİPOLİS İÇİN SEVİNDİRİCİ NOKTA 45 DAKİKALIK MÜTHİŞ OYUN OLDU.

DİRİLİŞ SK MAÇA DİRİLİŞ SK GİBİ BAŞLAMADI. HATTA MAÇA GELMEMİŞ GİBİYDİLER. BUGÜNE KADAR GÖRDÜĞÜMÜZ EN KÖTÜ OYUNLA SAHADA OLAN DİRİLİŞ KALESİNDEKİ GOLLERE DE ENGEL OLAMADI. İLK YARI ONLAR İÇİN SÖYLENECEK HİÇBİR ŞEY YOKTU VE İKİNCİ YARIYA DA İSTEDİKLERİ GİBİ BAŞLAYAMADILAR. 4-0 DAN SONRA SKORA VE OYUNA KARŞI İSYAN EDEREK ADINA YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE DİRİLEN DİRİLİŞ SK OYUNU ADETA RAKİP SAHAYA YIKTI. DAHA FAZLA HÜCUMU DÜŞÜNEN VE BUNUN MEYVELERİNİ DE ALAN DİRİLİŞ SK SON DAKİKLARA DOĞRI SKORU 4-3'E GETİRDİ. SON DAKİKADA OYUNA SONRADAN GİREN KAAN'IN GOLÜ İLE BERABERLİĞİ YAKALAYAN DİRİLİŞ SK 4-0 DAN DÖNEREK 1 PUANI ALMAYI BAŞARMASINI BİLDİ.

DiRiLis-SK
YAHYA   9
yasin özen  SAVUNMADA ZAMAN ZAMAN ETKILI OLSA DA ISTEDIGI PERFORMANSI SERGILYEMEYEN ISIMLERDENDI. 7
Kadir KARADAYI  BUGÜN ELINDEN GELENI YAPSA DA YETERLI OLMADI. 7
ALKAN   8
ONUR   7
BARAN   7
burak han  BUGÜN HER ZAMAN KI PERFORMANSINDAN OLDUKÇA UZAKTI. 8
KAAN   9
TRiPOLiS-BAgCILAR
DOĞUKAN   9
MURAT   7
Hasan AKIN   8
CAN   7
SERHAN   8
SİNAN   8
HAKİM   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı