• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
+18 6-9 HASHTAG FC
Süper Lig
15 Kasım 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

İLK YARI KAFA KAFAYA İKİNCİ YARI TECRÜBE FARKI

İLK YARI KAFA KAFAYA İKİNCİ YARI TECRÜBE FARKI 18.11.2019 | 09:36

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 16. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE +18 VE HASHTAG FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA ÇOK HIZLI BİR BAŞLANGIÇ YAPAN HASHTAG FC TAKIMI OLDU. UZUN BİR TOPLA SAVUNMA ARKASINA ATILAN TOPU İYİ TAKİP EDEN BATUHAN AŞIRTMA KAFA VURUŞUYLA TOPU +18 AĞLARIYLA BULUŞTURDU VE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ.

İLK DAKİKALARDA YEDİĞİ GOLLE KISA SÜRELİ BİR ŞOK YAŞAYAN +18 TAKIMI MAÇIN 6 VE 7. DAKİKASINDA HALİL İKİ ŞIK GOLLE TAKIMINI BİRANDA ÖNE GEÇİRMEYİ BAŞARDI. ARKA ARKAYA GELEN GOLLERLE KISA SÜRELİ PANİK YAŞAYAN HASHTAG FC TAKIMI EMİR TÜVER SAHNEYE ÇIKARAK 10 VE 12. DAKİKALARDA ATTIĞI GOLLERLE TAKIMINI TEKRAR ÖNE GEÇİRİRKEN BU GOLLERE CEVAP +18 TAKIMINDA GECİKMEDİ. İSMAİL 13. DAKİKADA ATTIĞI GOLLE SKORA TEKRAR DENGE GETİRDİ 3-3.

TEMPONUN YÜKSEK OLDUĞU MÜCADELEDE ARKA ARKAYA GELEN GOLLERLE SEYİR ZEVKİ TAVAN YAPARKEN İLK GOLÜN SAHİBİ KAPTAN BATUHAN TEKRAR SAHNEYE ÇIKTI VE TAKIMINI ZORLU MÜCADELEDE 4-3 ÖNE GEÇİRMEYİ BAŞARIRKEN İLK YARIDA SON SÖZÜ +18 TAKIMININ YILDIZ İSMİ HALİL SÖYLEDİ. DAKİKALAR 24'Ü GÖSTERDİĞİNDE HALİL KLAS BİR GOLLE İLK YARININ SKORUNU TAYİN ETTİ 4-4.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA DA TEMPO HİÇ DÜŞMEDİ KARŞILIKLI GOLLER VE KLAS HAREKETLERİN YANINDA SAHADA CENTİLMENCE BİR MÜCADELE VARDI.
MAÇIN SONLARINA DOĞRU HASHTAG FC TAKIMININ TECRÜBELİ İSİMLERİ OYUNA İYİCE AĞIRLIĞINI KOYARAK TAKIMLARININ SAHADAN 9-6 GALİP AYRILMASINI SAĞLADI.

+18 TAKIMI OYNADIĞI OYUNLA GEÇEN MAÇLARA NAZARAN İLERİSİ İÇİN UMUT VERİRKEN EN BÜYÜK SORUNLARI OLAN KALECİ KONUSUNU DA YUSUF İLE ÇÖZMÜŞ OLARAK GÖRÜNDÜ.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK BUNDAN SONRAKİ ZORLU SÜREÇTE İKİ TAKIMADA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

+18
YUSUF   8
HARUN   7
SAMET   7
ENES   7
EMRE   7
HALİL   7
İSMAİL   7
MUSTAFA   7
HASHTAG-FC
CAN   7
Batuhan Ulusoy  KAPTAN BU AKSAM ÇOK ETKILI BIR OYUN ILE TAKIMINA YÜZDE YÜZLÜK KATKI SAGLADI 9
Ramazan Afşin  TAKIMINA DINAMIZIM SAGLAYAN TECRÜBELI OYUNCU KLAS BIR DE GOLLE GÜZEL OYUNUNU SÜSLEDI 9
Hasan Baran  ORTA SAHA VE SAVUNMADA TAKIMIN TÜM DENGESINI SAGLAYAN ISIMDI VE GÜZEL BIR OYUNLA GALIBIYETTE ODA PAY SAHIBI OLDU 8
Muhammed emir Tüver  GOLCÜ OYUNCU SON VURUSLARDA ÇOK BASARILI OLMASINA RAGMEN MAÇ IÇINDE ÇOK KOPUK KOPUK BIR OYUN ORTAYA KOYDU 8
Oğuzhan Türkmenoğlu  ORTA SAHADA ÇOK DIRI KALARAK RAKIPLERINE FAZLA POZISYON VERMEDI 8
BURHAN   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı