• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

GALİPTİR BU YOLDA MAĞLUP

GALİPTİR BU YOLDA MAĞLUP 7.02.2020 | 00:04
NİŞANCA SADECE 1 AVERAJLA VEDA ETTİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU PLAY OFF MAÇLARINDA B GRUBU 5. HAFTA MÜCADELESİNDE MEGA CANTER  HALI SAHA TESİSLERİNDE NİŞANCA OLD BOYS VE DRAGAO TAKIMLARI KOZLARINI PAYLAŞMAK İÇİN BİR ARAYA GELDİ.


GRUPTAN ÇIKMA ADINA GECENİN EN KRİTİK VE MERAKLA BEKLENEN MÜCADELESİ ÖYLE BİR BAŞLADI Kİ ADETA İZLEYENLER MÜSABAKANIN HIZINA YETİŞEMEDİ. İLK DAKİKALARDA NİŞANCA OLD BOYS RAKİBİNE ADETA NEFES ALDIRMADI. 4 FARKLI KAZANMASI HALİNDE İSMİNİ BİR ÜST TURA YAZDIRACAK OLAN NİŞANCA ÜST ÜSTE BULDUĞU 2-0 ÖNE GEÇTİ. MÜTHİŞ BİR OYUN OYNAYAN NİŞANCA RAKİBİNİ HEM KENDİ YARI ALANINDA ÇOK İYİ KARŞILADI HEM DE KONTRA ATAKLARLA RAKİBİNİ ÇOK ZORLADI. RAKİBİNE FIRSAT VERMEYEN NİŞANCA İLK YARIYI İSTEDİĞİ SKORLA 4-0'LA KAPATMAYI BAŞARDI. İKİNCİ YARIYA DA MÜTHİŞ BİR HEYECANLA BAŞLAYAN NİŞANCA KALESİNDE GOL GÖRSE DE GOLLERİNİ SIRALAMAYI DEVAM ETTİ VE 7-1 ÖNE GEÇEREK BÜYÜK BİR AVANTAJ KAZANDI ANCAK MERİÇ'İN KIRMIZI KARTI NİŞANCA'YI ADETA TUZLA BUZ ETTİ. BU DAKİKADAN SONRA İSTEDİKLERİNİ YAPAMAYAN NİŞANCA SON DAKİKALARDA YAKALAMIŞ OLDUĞU FIRSATLARI DEĞERLENDİREMEYİNCE HAVLU ATMAK ZORUNDA KALDI.

DRAGAO MAÇA ADETA BEDENEN BAŞLASA DA RUHEN BAŞLAYAMADI. SANKİ BİRBİRLERİYLE İLK DEFA OYNAR GİBİ BİR OYUN ORTAYA KOYAN DRAGAO YEDİKLERİ GOLLERLE DE AFALLADI. ÇOK KÖTÜ BİR OYUN OYNAYAN DRAGAO İKİNCİ YARIDA BİRAZ TOPARLANDI RAKİBİN FARKLI ÜSTÜNLÜĞÜ SONUCUNDA ADETA TOPLA TÜFEKLE SALDIRAN DRAGAO RAKİBİN BİR KİŞİ EKSİLMESİYLE BASKISINI ARTTIRDI VE SKORU SON DAKİKADA CİHAT'IN ATTIĞI GOLLE 7-4'E GETİRDİ. 3 FARKLI MAĞLUP AYRILMASINA RAĞMEN TURU AVERAJLA GEÇEN DRAGAO UCUZ KURTULDU DİYEBİLİRİZ. NİŞANCA OLD BOYS'U SON DAKİKAYA KADAR GÖSTERMİŞ OLDUKLARI MÜCADELEDEN ÖTÜRÜ TEBRİK EDER GELECEK SEZONDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı