• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

ERKEN FİNALİN GALİBİ THE KAMAR'S !

ERKEN FİNALİN GALİBİ THE KAMAR'S ! 6.06.2022 | 21:12
CİMBOM'U BU SEZN SADECE KAMAR'S YENDİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU 2. TUR MAÇINDA CİMBOM FC VE THE KAMAR'S TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

ERKEN FİNAL GÖZÜYLE BAKILAN PLAY OFF 2. TUR MAÇINDA ESKİ ŞAMPİYON CİMBOM İLE LİGİN GEDİKLİLERİNDEN BU SEZON ADINDAN OLDUKÇA SÖZ ETTİREN THE KAMAR'S TAKIMI KARŞI KARŞIYA GELİYORDU. MAÇA TEMPOLU BAŞLAYAN TARAF KAMAR'S TAKIMI OLDU. SAHANIN SOL TARAFINI VELİ İLE İYİ KULLANAN KAMAR'S, KAZIM-VELİ İLİŞKİSİNİ ATAKLARINDA SIKÇA KABUL ETTİRDİ VE CİMBOM'UN SAĞ TARAFINDAKİ AÇIĞI İYİ DEĞERLENDİRME ÇABASINDA BULUNDU. CİMBOM TAKIMI İSE AYAĞA SAKİN PASLARLA BİLİNEN TAKIMKEN GENÇ VE DİNAMİK RAKİBİ KARŞISINDA KAZANDIĞI TOPLARI ÇOK TEKNİK AYAKLARIYLA HIZLI ŞEKİLDE SONLANDIRMA AMACINDAYDI. NİTEKİM DAKİKALAR 12'Yİ GÖSTERDİĞİNDE HAKAN'IN SOL ÇAPRAZDAN SAĞ ÇAPRAZA GÖNDERDİĞİ TOPU GELİŞİNE MÜTHİŞ BİR VURUŞLA AĞLARA GÖNDEREN ENGİN, SOL ÖRÜMCEK AĞLARINI ALDI VE TAKIMINI MAÇTA 1-0 ÖNE GEÇİRDİ. MAÇIN İSMİNE YAKIŞAN BU GOLÜN ARDINDAN CİMBOM FC, GOLDEN SONRAKİ İKİ ÜÇ DAKİKAYI İKİ NET POZİSYON BULARAK GEÇİRDİ ANCAK BUNLARI DEĞERLENDİREMEDİ. ÖZELLİKLE GOLDEN HEMEN SONRA KARŞI KARŞIYA POZİSYONDA, OKTAY'IN 3'E1 POZİSYONDA SERVİS YAPTIĞI ENGİN KARŞI KARŞIYA TOPU AUTA GÖNDERDİ VE BU MAÇ İÇİN OLDUKÇA ÖNEMLİ OLAN POZİSYON ZENGİNLİĞİNİ DEĞERLENDİREMEMİŞ OLDU. GOLDEN SONRA KENDİNE GELMESİ ÜÇ DÖRT DAKİKA BULAN KAMAR'S TAKIMI REAKSİYONU İSE ÇOK GECİKTİRMEDİ VE ESKİ FİNALİST OYUNCUSU KADİR İLE 16.DAKİKADA BERABERLİK GOLÜNÜ BULDU VE 1-1'LİK EŞİTLİĞİ SAĞLAMIŞ OLDU. OYUNU TUTAN İKİ TAKIM ORTA SAHA SAVAŞI VERİRKEN İLK YARININ SON DAKİKASINDA BULDUĞU KORNERİ HIZLI KULLANAN KAMAR'S TAKIMI EMRİHAN İLE 25.DAKİKADA GOLÜ BULDU VE MAÇTA 2-1 ÖNE GEÇMİŞ OLDU. İLK YARININ SKORU İSE 2-1 OLARAK BELİRLENMİŞ OLDU.

İKİNCİ YARIDA İSE İKİ TECRÜBELİ EKİP KISIR OYUNU AÇMAKTA ZORLANDI. KAZANAN TAKIMIN KUPA YOLUNDA ÖNEMLİ AVANTAJ BULACAĞI MAÇTA İSE BEKLENEN BİR DURUMDU. İKİNCİ YARININ ORTALARINDA ENGİN'İ OYUNDAN ALAN CİMBOM TAKIMI İSE POZİSYON BULMAKTA İYİCE ZORLANIRKEN YAPILAN BU HAMLE ONLAR ADINA HİÇ İYİ SONUÇLANMADI. THE KAMAR'S TAKIMI AYAĞA PASLARINI İKİ ÜÇ NET POZİSYONLA TAMAMLASA DA BUNLARDAN SONUÇ ALAMADI. BU POZİSYONLARI İSE KALESİNDEN SAVUŞTURAN CAN, CİMBOM TAKIMINI SKOR ANLAMINDA AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞSA DA MAĞLUBİYETE ENGEL OLAMADI VE BU BÜYÜK MAÇIN GALİBİ THE KAMAR'S OLDU.

İZLEYENLERE SOLUKSUZ BİR HEYECAN YAŞATAN İKİ TAKIMIMIZ DA MAÇIN YÜKSEK TEMPOSUNDAN KAYNAKLANAN GERİLİM ANLARINI MAÇ İÇİNDE BIRAKARAK HERKESE ÖRNEK OLDULAR ŞAMPİYONLUK APOLETİ BULUNAN 2 TAKIMDAN BİRİ OLAN CİMBOM FC İKİNCİ KEZ ALMAK İSTEDİĞİ KUPAYA 2.TURDA VEDA EDERKEN TAKIM KAPTANI LEVENT'İN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI İLE BİR KEZ DAHA GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU OLDUKLARINI GÖSTERMİŞ OLDULAR. LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA SERGİLEMİŞ OLDUKLARI DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER, BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ. 
     

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı